Marzec 2009 - Digidesign D-Show Profile - jedna z najlepszych konsolet cyfrowych świata teraz w Bayor-Audio! - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Marzec 2009 - Digidesign D-Show Profile - jedna z najlepszych konsolet cyfrowych świata teraz w Bayor-Audio!

Aktualności » Marzec 2009 - Digidesign D-Show Profile - jedna z najlepszych konsolet cyfrowych świata teraz w Bayor-Audio!

     Miło nam poinformować, że Bayor-Audio dołączyła do światowego grona użytkowników cyfrowych systemów mikserskich amerykańskiej firmy Digidesign. Wraz z końcem marca w zestawie urządzeń oferowanych przez Bayor-Audio do obsługi wszelkiego typu imprez, znalazła się konsoleta z serii D - Show Venue - model Profile Mixrack. To kompaktowa wersja tego miksera, ale o takich samych możliwościach, jak "duży" Venue.  Digidesign D -Show bezsprzecznie należy do światowego topu tego typu stołów i jest  używany przez największe światowe gwiazdy, m.in Justina Timberlake, Maroon5, Toma Petty & Heartbreakers, Shakirę i wielu innych.
 
      Nasz Digidesign jest jednym z około 10 systemów D - Show używanych w Polsce. Oferuje 48 wlotów z preampami najwyższej jakości, 16 wyjść a także dodatkowe 8 wejść i 8 wyjść, z reguły służacych do podłączenia zewnętrznych urządzeń insertowych. Oprócz dynamiki na każdym kanale, możliwe jest insertowanie dodolnego punktu za pomocą wtyczek znanych z systemu ProTools - w szczególności emulacji takich urządzeń, jak LA2-A czy 1176. To odróżnia go od innych tego typu urządzeń. Wewnętrzne wytyczkowe procesory efektów to m.in. urządznia pogłosowe klasy Lex 480 a także takie modulatory, jak np. MoogerFooger. Niewątpliwą zaletą Digidesign D-Show Profile jest integracja ustawień konsolety ze studyjnym systemem ProTools.
     
      Każdy realizator, który pracuje na sprzęcie Bayor-Audio może też przygotować wcześniej wszystkie ustawienia konsolety -  czy to w domu, czy na laptopie w busie w czasie drogi na koncert. Umożliwia to darmowe oprogramowanie D-Show Standalone, dostępne na stronie producenta.