BAYOR-AUDIO - produkty - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

BAYOR-AUDIO - produkty

BAYOR-AUDIO - produkty

ZESTAWY GŁOŚNIKOWE DLA KAŻDEGO PROFESJONALISTY

 

CENNIK

Line-array

Nowoczesne systemy równane liniowo z przeznaczeniem do reprodukcji dźwięku w otwartych przestrzeniach jak również trudnych akustycznie pomieszczeniach, zaawansowane technologicznie i o bardzo wysokiej estetyce zarówno brzmieniowej jak i wizualnej.

Zestawy satelitarne

Profesjonalne zestawy satelitarne zbudowane w oparciu o znakomite przetworniki włoskiej marki Faital PRO. W ofercie znajdują się produkty 2-drożne i 1-drożne, cechujące się zrównoważonym i niemęczącym brzmieniem, dużą skutecznością, wysoką estetyką oraz niską masą dzięki zastosowaniu głośników z magnesami neodymowymi oraz wyselekcjonowanych materiałów konstrukcyjnych obudowy.

Subwoofery

Profesjonalne subwoofery zbudowane w oparciu o znakomite przetworniki włoskiej marki Faital PRO. W ofercie znajdują się głównie produkty w obudowach pasmowoprzepustowych, cechujące się lepszym wykorzystaniem potencjału przetworników niż klasyczne rozwiązania, redukcją słyszalnych zniekształceń, zrównoważonym i niemęczącym brzmieniem, dużą skutecznością, wysoką estetyką oraz niską masą dzięki zastosowaniu głośników z magnesami neodymowymi oraz wyselekcjonowanych materiałów konstrukcyjnych obudowy.

Zestawy instrumentalne

Profesjonalne zestawy głośnikowe do zastosowania jako amplifikacja instrumentów, zbudowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz doświadczenie i znajomość potrzeb instrumentalistów. Istnieje możliwość personalizacji cech zestawów głośnikowych (wykończenie, układ).