Nowy cennik i nowe głośniki w ofercie - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Nowy cennik i nowe głośniki w ofercie

Aktualności » Nowy cennik i nowe głośniki w ofercie

Wraz z nadejściem nowego cennika, pojawiły się również nowe produkty. W ich skład wchodzą 2 grupy produktów:

 

1) głosniki koaksjalne (seria HX) - neodymowe i ferrytowe głośniki współosiowe dla potrzeb małych systemów nagłośnieniowych (satelity, zestawy pełnopasmowe), instalacji oraz monitorów. Póki co, dostępne są przetworniki o rozmiarach 6 i 8 cali, jednakże zgodnie z zapewnieniami producenta trwają prace nad przetwornikami większych średnic, w których całkowicie wyeliminowany zostanie problem różnic czasu dotarcia drivera i woofera, co typowe jest dla wszystkich dotychczas znanych na rynku prouktów tego typu.

6HX150 i 8HX200 to przetworniki zbudowane wyłącznie w oparciu o neodymowe magnesy i te adresowane są dla najbardziej wymagających użytkowników. 8HX150 zaś, to produkt o nieco uproszczonej konstrukcji bazującej na magnesie ceramicznym (ferrytowym) w wooferze. Wszystkie modele tej linii cechują się bardzo jednolitą odpowiedzią częstotliwościową tak w osi jak i poza nią, co owocuje spójnym pasmem w całym spektrum, niezależnie od orientacji słuchacza względem zestawu głośnikowego.

 

 

2) głośniki do zastosowania jako subwoofer (seria HP1060)  - prawdziwie subbasowe przetworniki w rozmiarach 12, 15 i 18 cali o nadzwyczajnym wychyleniu liniowym (Xmax) sięgającym 12,5mm w kazdym kierunku. Zapewniają duo niżej położoną dolną częstotliwość graniczną niż inne przetworniki przy zachowaniu minimalnej ilosci zniekształceń.

W skłąd tej linii wchodzą przetowrniki 12HP1060, 15HP1060, 18HP1060.

 

NOWY CENNIK