Line-array - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Line-array

BAYOR-AUDIO - produkty » Line-array

Nowoczesne systemy równane liniowo z przeznaczeniem do reprodukcji dźwięku w otwartych przestrzeniach jak również trudnych akustycznie pomieszczeniach, zaawansowane technologicznie i o bardzo wysokiej estetyce zarówno brzmieniowej jak i wizualnej.

DEKA

DEKA to kompaktowy moduł systemu line-array z linii D, zbudowany w oparciu o 10-calowy woofer z korektorem fazy i krótką tubą oraz driver 1,4" wylot z cewką 2,56".

OKTA

Kompaktowych rozmiarów system koncertowy o bardzo dużej skuteczności zbudowany w układzie symetrycznym z sekcją wysokotonową na środku. Bardzo precyzyjny system zawieszeń wykonany z aluminium lotniczego o podwyższonej wytrzymałości.

MLA123G2

Poprawiona i udoskonalona edycja dobrze znanego naszym Klientom systemu. Wersja umożliwia łatwą rozbudowę o kolejne elementy w pionie oraz pełniejszą kontrolę kierunkową niskich częstotliwości. Dzięki komplementarnemu systemowi basowemu HBP12HP staje się solidnym, pełnopasmowym, potężnie brzmiącym narzędziem pracy dla mobilnych DJów, zespołów grających muzykę w pełni na żywo!, klubów, dyskotek, obiektów sakralnych ceniących najwyższą jakość dźwięku w pełnym paśmie akustycznym. Nie wierzysz? Przekonaj się sam, umów się z nami na prezentację!

MLA123 (nieprodukowane)

Ultrakompaktowa kolumna wykonana w technologii line-array. Jest to zestaw 12 głośników 3-calowych o neodymowych magnesach, umieszczonych w ustroju o progresywnym kącie zagięcia w pionie. Dzięki takiej konstrukcji kolumna cechuje się m.in. bardzo dużym zasięgiem i precyzyjnie określoną kierunkowością w osi pionowej. Przekłada się to na redukcję odbić od sufitu i podłogi w niskich i huczących pomieszczeniach, powodujących degradację zrozumiałości mowy i materiału muzycznego. Pomaga to również w bardziej zrównoważonej dystrybucji ciśnienia akustycznego wzdłuż nagłaśnianego obiektu. Kolumna cechuje się bardzo wyrównanym, referencyjnym wręcz, pasmem przenoszenia 110-20000Hz (-10dB) z wahaniami +/-1,5dB w większości przetwarzanego spektrum. Również charakterystyka fazowa należy do bardzo płaskich: +/-30 stopni w zakresie 400-14000Hz. Masa ~10,5kg. Jest to idealne rozwiązanie dla mobilnych DJów, klubów muzycznych, obiektów sportowo-widowiskowych, kapel weselnych oraz obiektów sakralnych i innych zamkniętych o dużych rozmiarach i dużym pogłosie.