BAYOR-AUDIO CPA15TdP w LANG Team - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

BAYOR-AUDIO CPA15TdP w LANG Team

Aktualności » BAYOR-AUDIO CPA15TdP w LANG Team

Lang Team, organizator światowej klasy wyścigów rowerowych, w tym Tour de Pologne UCI World Tour oraz licznych maratonów MTB, zaufał marce BAYOR-AUDIO, zakupując komplet pełnopasmowych zestawów głośnikowych wykonanych na specjalne zamówienie.

 

BAYOR-AUDIO CPA15TdP to narzędzie o znakomitych właściwościach brzmieniowych, dużym zasięgu i mocy oraz bardzo niskich zniekształceniach dzięki zastosowaniu flagowych neodymowych przetworników Faital PRO z pierścieniem demodulacyjnym oraz układowi zwrotnicy pasywnej, który zapewnił bardzo niskie zniekształcenia fazowe oraz płaską charakterystykę częstotliwościową w zakresie emitowanego spektrum.

 

Tak jak się tego spodziewaliśmy, zestawy spotkały się z dużym uznaniem ze strony szefostwa LangTeam. Technikom zaś ułatwiły dystrybucję dźwięku na zwykle bardzo rozległym audytorium. Zestaw składa się z przetwornika 15"/3"VC z bardzo rozbudowanym układem chłodzenia, o mocy 700W AES/1400W PGM oraz drivera 1,4"/3"VC o mocy 90W AES/180W PGM, będącego napędem eliptycznego hornu typu tractrix o rozsyle 60(H)x50(V) o nadzwyczajnie spójnej odpowiedzi zarówno w osi jak i poza nią dla całego emitowanego spektrum.