Luty 2007 - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Luty 2007

Aktualności » Luty 2007

 

 

                Wkrótce system nagłośnieniowy Bayor-Audio wzbogaci się o zamówione w znakomitej nowojorskiej manufakturze zestawy liniowo równane w obudowie kompaktowej.

 

 

                Każda z paczek zawiera dwa przetworniki ośmiocalowe i dwucalowy driver, dające u wylotu falę koherentną o płaskim czole i kącie rozsyłu 120 stopni. Kolumny te są podwieszane lub zestawiane, mają służyć jako uzupełnienie dotychczasowego systemu liniowego lub do realizacji mniejszych imprez w hotelach, klubach lub plenerze. Prócz tego zamówione zostały koncertowe subbasy AC loud NY, zbudowane w oparciu o  dwa przetworniki osiemnastocalowe RCF. Maksymalne natężenie dźwięku z każdego zestawu to 140 dB SPL. System monitorowy wzbogaci się o nowy odsłuch dla perkusisty. Jak zapewnia producent, wraz z zamówionym sprzętem dostarczone zostaną wzory aplikacji oraz nowe oprogramowanie do sterowania cyfrowego. Oczekiwana premiera: przełom kwietnia i maja. 

               Plany jesiennej trasy koncertowej Oszibarack

 

 

               – technikę dla tego bardziej znanego na Zachodzie niż w ojczystym kraju zespołu uznanego producenta Agima Dżeljilji jak zwykle zapewniać ma Bayor-Audio.