Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim

Galeria » Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim

Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim,  Jelenia Góra 2007 (TV Polsat)

 

     W połowie marca po raz kolejny Bayor-Audio kompleksowo  realizowała technikę w czasie mistrzostw tanecznych. W  turnieju rozegranym na Hali przy ulicy Złotniczej pod partonatem Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Federacji Tańca Sportowego wzięło udział kilkaset par. Zawody transmitowane były na żywo na antenie Polsat Sport a następnie retransmitowane w Polsacie  i Polsacie 2.

 

    Na potrzeby tego turnieju zostało wykonane nagłośnienie, oświetlenie, zasilanie oraz telebim. Samo oświetlenie spełniać musiało odpowiednie kryteria, tzn. równomiernie pokrywać obszar parkietu światłem o właściwej barwie (współpraca z telewizją) i jednocześnie spełniać regulaminowe wymagania - nie jest to bowiem telewizyjny Taniec z Gwiazdami, lecz zawody sportowe ściśle obwarowane przepisami.

 

   Dodatkową trudnością jest to, iż wszystkie kable, zarówno sygnałowe, jak i zasilające, nie mogą przechodzić po posadzce czy parkiecie.