LZY, HAPPYSAD I BONEY M - CZERWIEC 2007 - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

LZY, HAPPYSAD I BONEY M - CZERWIEC 2007

Galeria » LZY, HAPPYSAD I BONEY M - CZERWIEC 2007

ŁZY, HAPPYSAD I BONEY M - CZERWIEC 2007

 

      Czerwiec rozpoczął się koncertowo! - tym razem z zaprzyjaźnionymi Łzami a także z Happysadem, z którym poznaliśmy się już w trakcie trasy koncertowej Hurtu w 2005, i legendą - Boney M.

 

      Łzy po raz kolejny już zaprezentowały show, który ściąga wiele tysięcy gości. Udane połączenie przebojowej muzyki o znakomitym brzmieniu (realizator - Wojciech Cichocki, znany również jako dźwiękowiec Acid Drinkers) z efektami świetlnymi (realizator światła- Grzegorz  Zysiek) a także wizualizacją na tylnej burcie sceny zawsze sprawdza się na tego typu imprezach.

 

       Mnóstwo młodych ludzi przyciągnął sobotni wieczór, zwlaszcza koncert grupy Happysad. Starsi wyczekiwali zaś na koncert ich ulubieńców z młodości - czyli legendarnej już formacji Boney M.

 

      Na potrzeby wszystkich tych grup ustawiono system nagłośnieniowy źródła liniowego (line array source)  AC loud NY uzupełniony o dodatkowe subbasy JBL HLA.  Oświetlenie obsługiwały skanery Clay Paky 1200 W oraz ruchome głowy Martin Mac 500.

ŁZY I Anna Wyszkoni

Boney M.

Happysad