Lawa 2007 - Bad Boys Blue, Hey, Czarno-Czarni, Papa Dance, JJBand - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Lawa 2007 - Bad Boys Blue, Hey, Czarno-Czarni, Papa Dance, JJBand

Galeria » Lawa 2007 - Bad Boys Blue, Hey, Czarno-Czarni, Papa Dance, JJBand

Lawa  2007 - Bad Boys Blue, Hey, Czarno-Czarni, Papa Dance, JJBand

 

      Dni Lubania 2007 - znane też pod nazwą Lawa jak co roku przyciągnęły tysiące widzów. Tym razem organizatorzy zaprosili takie gwiazdy, jak Bad Boys Blue, Hey, Czarno-Czarni, Papa Dance. Niestety, nie mógł dojść do skutku koncert zespołu Maanam, który przed wieloma laty zaczynał swoją karierę w Lubaniu właśnie. Miast nich świetny bluesowy koncert dał zespół JJBand - naprawdę było na co popatrzeć i czego posłuchać.

 

      Nagłośnienie główne to cztery sztuki  na stronę zestawów głośnikowych źródła liniowego AC loud NY. W każdej wieży stanęło też po cztery sztuki subbasów SB218 tej samej marki. Dodatkowo boki  tego nietypowego pod względem kształtu amfiteatru dogłośnione zostały nearfillem, na który składały się subbasy JBL HLA i paczki B-A custom. Do napędu zestwów użyte zostały końcówki Crest Audio i potężne Bayor-Audio B2000 MKII. Żaden z przybyłych do Lubania artystów i realizatorów dźwięku nie miał najmniejszych powodów do narzekań - Bayor-Audio przygotowała aparaturę ściśle według potrzeb muzyków.

 

    Również oświetlenie sceniczne zostało dostarczone przez Bayor-Audio. Specjalnie na koncert Hey, w niedzielę zamontowaliśmy dodatkowe dziesięć ruchomych głów Mac 300. Realizatorem światła Hey był uznany w branży Spider.

Hey

System AC loud NY

Czarno-Czarni