Brathanki i Muzyczne Radio live - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Brathanki i Muzyczne Radio live

Galeria » Brathanki i Muzyczne Radio live

     Dwa dni folkowej imprezy - wymyślne instrumenty ludowe, tancerze, wielu ludzi na małej scenie a także przedstawienia teatralne z interaktywnym udziałem widzów - to wyzwanie, któremu trzeba sprostać. Należy tak przygotować scenę i zorganizować pracę techniki, aby na naprawdę niewielkiej przestrzeni wszystkie wydarzenia były zrealizowane bez kłopotów, sprawnie i szybko - zwłaszcza, że dużą część pod dachem z przyczyn obiektywnych musi zająć pełnoformatowa konsoleta monitorowa Midas....

 

     Pierwszy dzień imprezy zakończyło Muzyczne Radio Party. Tą jedną z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce południowo-zachodniej reprezentowało dwóch znakomitych didżejów - Darek Maląg i Maciej Wowk, pierwsza liga stacji. Nasi radiowi przyjaciele znani są z tego, że lubią zagrać naprawdę głośno ale jednocześnie spodziewają się najwyższej jakości dźwięku o pełnej basowej podstawie. Ani oni, ani wielotysięcza publiczność bawiąca się na tym plenerowym party przy muzyce klubowej, nie zawiedli się. prócz klasycznego systemu liniowego do nagłośnienia użyto dodatkowych, specjalnie przywiezionych zestawów subbasowych oraz zestawów full-range w nagłośnieniu centralnych obszarów sceny.

 

     Drugi dzień zwieńczył koncert nadal znajdującej się w świetnej formie grupy Brathanki. Już od rana czekała na zespół przygotowana scena wraz z okablowaniem - brak miejsca wraz z napiętym programem wymagały specjalnych zabiegów. Paweł Sobkowicz,  realizator F-o-H wyglądał na zadowolonego z dźwięku na nowogrodźckim rynku.