Sierpień 2007 - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Sierpień 2007

Aktualności » Sierpień 2007

      Nowe equalizery graficzne

 

 

     Z przyjemnością informujemy, że wysłużone korektory  tercjowe Behringera, dotychczas używane jeszcze w systemie monitorowym, całkowicie zastąpione zostały przez analogowe amerykańskie grafiki Ashly GQX 3102. To znakomita konstrukcja, niczym nie ustępująca innym światowym markom. Oferują one wysokiej jakości filtry oparte na mostkach Weina o stałej dobroci. Znaleźć je można w riderach zespołów z całego świata.

 

 

 


 

      Prawdopodobnie pierwsza w Polsce plenerowa projekcja kina letniego w systemie Dolby 5.1

 

 

     Prawdopodobnie pierwszy raz w Polsce kinu letniemu w plenerze towarzyszył dźwięk dookólny w systemie 5.1 . Na jeleniogórskim ratuszu Bayor-Audio postawiła oprócz projektora lcd i ekranu Prospecta, również kompletny system nagłośnieniowy, pozwalający kinomanom przenieść się w świat dźwięku doskonale znany z dużych multipleksów.

    

      Do nagłośnienia wykorzystane zostało 5 sztuk zestawów głośnikowych full-range Bayor-Audio Custom 15/2 -  w tym jeden jako głośnik centralny. LFE czyli kanał z efektami w dole pasma odtwarzał koncertowy subbas AC loud NY, gotów oddać z siebie dźwięk o natężeniu 140 dB w odległości jednego metra. Każdy głośnik napędzany był końcówkami B2000 MKII - łączna moc całego nagłośnienia we wzmacniaczach to około 12 kW!

 

Wyświetlany film: "Dlaczego nie" Ryszarda Zatorskiego