Listopad 2007 - BAYOR-AUDIO Profesjonalna technika koncertowa: światło, dźwięk, scena, multimedia

    

Listopad 2007

Aktualności » Listopad 2007

     Akademickie Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim były pierwszą okazją do wypróbowania nowego procesora Dolby Lake sterującego systemem głośnikowym. Okazało się, że bardzo dobre opinie o tym produkcie nie były w żadnym stopniu przesadzone. Świetnie brzmiący duży system liniowy ACloudNY zagrał jeszcze lepiej, głośniej i spójniej.

  

    Zakupione przez nas urządzenie jest największą, pełną wersją procesora, o czterech wejściach i dwunastu wyjściach. Warte podkreślenia jest też to, że Bayor-Audio jest pierwszą firmą tej wielkości w kraju, która zainwestowała w to topowe urządzenie. Właścicielami wcześniejszych sześciu sztuk są głównie największe kompanie nagłośnieniowe w kraju. Świadczy to jak najlepiej o naszym poziomie zaangażowania i jakości świadczonych usług.

 

Dolby Lake Processor

 

 


 Electro-Voice  - legenda ma 80 lat!

    

     Konferencja z okazji osiemdziesięciolecia znanej marki Electro-Voice, na którą zostaliśmy zaproszeni, zaowocowała m.in. zakupem riderowego na świecie, a  w Polsce dość rzadkiego ze względu na cenę, mikrofonu RE20. To słynny standard, znany chociażby  z filmów telewizyjnych przedstawiających pracę amerykańskich rozgłośni radiowych, jeden z najbardziej rozpoznawalnych mikrofonów na świecie.

 

Electro-Voice RE20